The Originals Dizisi

The Originals Dizisi

The Originals dizisi The Vampire Diaries dizisinin yan yapımı olarak The CW tarafından üretilecek. 26 Nisan’da ekranlara gelen The Vampire Diaries’in 4.Sezon 20.Bölümünde “The Originals” adı ile yayınlanan bölüm yeni dizimiz için tanıtım niteliğinde idi.

The Originals Niklaus Mikaelson ve köken vampir ailesini konu alacak. The Vampire Diaries dizisinin takipçilerinin 4.sezon 20.bölümünden hatırlayacağı gibi yüz yıllar önce köken melezimizin kurduğu New Orleans’da ki Fransız mahallesinin eski çırağı(Marcel) tarafından tekrar düzen verilerek oraya krallık etmesine çok sinirlenmişti. Muhtemeldir ki dizi bu yüz yıllar öncesine dönerek o dönemi ele alacak.

the originals bölümünden bir sahne

Dizi de cadı olan 2 yeni karakterle karşılaşacağız. Bunun yanı sıra psikoloji öğrencisi olan ve insan davranışları üzerine çalışan Camille ile de tanışacağız. Bu Fransız mahallesinde ki sapkınlık Camil’i eğitim aldığı alan üzerine olsa gerek oldukça etkilemiş ve bu durumun cezbediciliği kararlı bir şekilde cevabını alamayacağı bir sorunun peşinde koşmasına neden olmuş durumda! “Bu insanları böyle şeytani yapan ne?”

Joseph Morgan The Vampire Diaries’in “The Originals” adlı bölümünde canlandırdığı Niklaus Mikaelson rolü ile ikinci kez Teen Choice ödülüne aday gösterildi. Morgan, Londra’da ki Central School of Speech and Drama okulunda eğitim almış. Morganın rol aldığı yapımlar arasında, Angelina Jolie ve Colin Farrell ile birlikte oynadığı “İskender” ve Henry Cavill’e karşı yer aldığı “Ölümsüzler” gibi filmler bulunuyor.

Dizinin diğer bir yıldızı ise The Vampire Diaries’in 4.sezonunda karşılaştığımız ve kurt kadın olarak tanıdığımız Hayley karakterini canlandıran Phoebe Tonkin. Diziye katılan diğer bir isim ise, Saving Hope dizisinin oyuncusu olan ve The Vampire Diaries’de ara ara karşımıza çıkan Niklaus’un köken kardeşi Daniel Gillies (Elijah). Ve kötü kadın olarak tanıdığımız ama Vampire Diaries’in son bölümlerine doğru daha merhametli davranmaya başlayan Niklaus ve Elijah’ın sevgili kız kardeşi Rebekah Mikaelson karakterini canlandıran Claire Holt.

The Vampire Diaries’ten tanıdığımız Julie Plec, The Originals dizisininde yapımcısı ve ana senaristi olacak. The Originals’ın başlama tarihi için henüz net bir bilgi olmasa da önümüzde ki son baharda başlayacağını söyleyebiliriz.

Oyuncular ve Ekip
Joseph Morgan – Niklaus Mikaelson
Daniel Gillies – Elijah Mikaelson
Claire Holt – Rebekah Mikaelson
Phoebe Tonkin – Hayley
Daniella Pineda – Sophie Deveraux
Charles Michael Davis – Marcel
Danielle Campbell – Davina
Leah Pipes – Camille

Misafir Oyuncular
Malaya Rivera Drew – Jane-Anne Deveraux
Eka Darville – Diego
Callard Harris – Thierry

The Originals Sneak Peek

The Originals Afişi

the originals afiş