Sadece Sen Filminin fragmanı yayınlandı!

Sadece Sen Filminin fragmanı yayınlandı!

Dizi sektöründe ki başarıları ile olduğu kadar sinema sektöründe de emin adımlarla ilerleyen Boyut Film Newyork’ta 5 Minare, Romantik Komedi 1-2 ve Güneşi Gördüm gibi ses getiren yapımlardan sonra Sadece Sen adlı daha çok romantik temalı, ancak içinde aksiyon sahnelerinin de olduğu yeni bir filmi izleyicileri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Ancak tanıtımı izlemeden önce aa bu o Kore dizisi değil mi diye akıllarında soru işareti oluşan ziyaretçilerimiz için hemen belirtelim, evet! Yapımcılığını Boyut Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Hakan Yonat’ın yaptığı Sadece Sen adlı film Kore yapımı Only You film’in Türk uyarlaması olarak sinema severlerle buluşacak.

Filmin konusu, geçmişi karanlık bir adamın, görme engelli bir kız ile olan aşkı ve yine geçmişi ile alakalı olarak önüne çıkan sorunların konu alındığı filmin tanıtımın da ki dövüş sahneleri ise büyük yankı uyandırmış durumda, şüphesiz ki bir çok izleyici için tipik bir romantik film’den çıkıp daha izlenebilir bir hale gelmesine neden olacak bu kurgunun oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Filmin baş rollerinde Fetih 1453 filminde ki başarılı Ulubatlı Hasan canlandırması ile oyunculuğu ile bir kez daha söz ettiren ve hala Kanal D’de yayınlanmakta olan Merhamet dizisinde rol almakta olan İbrahim Çelikkol ile birlikte Kelebeğin Rüyası, Aşk Tesadüfleri Sever gibi sinema filmlerinde de rol alan Belçim Bilgin yer alırken, bu 2 isime Cezmi Baskın, İbrahim Çelikkol ve Levent Sülün gibi isimlerde filmde eşlik edecek.

Dövüş sahneleri demişken, Bulgaristan’da çekilen dövüş sahnelerinde Gladyatör’den tanıyacağımız Zdenek Dvoracek’de Çelikkol ile bol kanlı bir dövüş içerisine girecek.

Sadece Sen Film Fragmanı

 
Film 14 Mart 2014’de sinemalarda vizyona girecek.